Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » O forum » Coś o nas

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1664 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Parę słów
 Post Napisane: 30 maja 2009, o 17:15 
Administrator

Imię: Leszek
Na zachętę zacznę od siebie :mrgreen:

Mieszkam w Dąbrowie Górniczej, główne zainteresowania to (kolejność dowolna): wieże ciśnień, zabytki przemysłowe, kopalnie, koleje, zamki, opuszczone budynki, judaika, fotografia, Jura, Karkonosze... Długo by wymieniać 8-)

Post Napisane: 30 maja 2009, o 19:18 
Muszkieter

Witam

Myślę że trochę ludzi mnie zna z poprzedniego forum. Dowiedziałem się wszystko co i jak i dołączam się do Was. :) A więc dla tych co nie znają to jestem Klaudiusz i interesuję się wszystkim co stare , zabytki ruchome, pałace, stare meble itp Lubię także połazić po ciekawych, starych miejscach :)

Pozdrawiam :)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 00:53 
Przyjaciel

Ekipa z poprzedniego forum z pewnością wie kto ja jestem, więc się nie będę przedstawiać. :)
Dodam też, że rejestrując się mogłem zarejestrować się z pewnych względów pod innym nickiem, ale ja zawsze wolę otwarte, przejrzyste sytuacje. Mówię też co myślę, choć niektórym może się to nie podobać.
Z obecnymi administratorami miałem kilka spięć na poprzednim forum i przyznam się, że zarejestrowałem się też trochę z ciekawości czy w ogóle zostanę zarejestrowany, czy też może od razu dostanę bana ;) Widzę, że jednak pomimo przeszłych spięć jestem zarejestrowany, więc szacunek dla adminów. :)

Post Napisane: 31 maja 2009, o 00:56 
Administrator

Imię: Leszek
Krytyka - byle konstruktywna, zawsze się może przydać :)
No i mam nadzieję, że się do niej nie ograniczysz :lol:

Post Napisane: 31 maja 2009, o 01:17 
Administrator

Imię: Jarek
Witamy Cię :D
Sam to napisałem więc jeszcze raz powtórzę "Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy mają pasję i potrafią się nią dzielić" i zdania nie zamierzam zmienić.
Co było to minęło, mieliśmy gorsze chwile, ale teraz pora skupic sie na "robocie".
Przede wszystkim szacunek dla Ciebie za rejestrację ;)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 09:36 

Safnat! :mrgreen: Cholera, kope lat :mrgreen:

Post Napisane: 31 maja 2009, o 17:24 
Moderator

Pochwały: 3
Imię: Asia
Witam.
Z paroma osobami już zdążyłam się zapoznać w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Widzieliśmy się też na kilku spotkaniach. Moimi zainteresowaniami są głównie fortyfikacje, wszelkie schrony, forty, podziemne tunele i fabryki, a także pałace i zamki. Główne rejony, które pod tym względem odwiedziłam mieszczą się na północy naszego kraju, od pewnego czasu zaczęłam zatem eksplorację południa.
Pozdrawiam wszystkich,
Burza.

Post Napisane: 31 maja 2009, o 19:02 
Moderator

Imię: Sławek
Witam wszystkich ponownie. :D
Pozdrawiam,
Sławek.

odeśpij trudy swej podróży....

Post Napisane: 31 maja 2009, o 19:39 
Bratnia dusza

Zainteresowania - wieże ciśnień, jeszcze raz wieże ciśnień, oraz różne ciekawe (historycznie i geograficznie) miejsca. Dodatkowo kiedyś - również budownictwo obronne - ale na to czasu już zupełnie brak. Nick - ten sam co kiedyś.

Pozdrawiam :D
Metort

Post Napisane: 31 maja 2009, o 19:56 

Witam Ponownie!

Ostatnio edytowano 31 maja 2009, o 22:54 przez pzkpfw, łącznie edytowano 1 raz

Post Napisane: 31 maja 2009, o 21:48 
Bratnia dusza

Imię: Ania
Witam wszystkich :)

Post Napisane: 31 maja 2009, o 22:19 
Administrator

Imię: Jarek
No to wypada sie też przywitać.
Na poprzednim forum nie zrobiłem tego, więc nadrabiam straty :D
Mam na imię Jarek i poszukuję wszystkich miejsc, które kiedyś miały znaczenie (nawet dla lokalnych społeczności, czy pojedynczych osób), a dzisiaj niszczeją i zarastają chwastami.
Staram się uchwycić tę odrobinę "żaru", która w w takich miejscach jeszcze się tli i uwiecznić to co przemija, z nadzieją, że moje dzieci będą mogły w przyszłości dostrzec coś więcej niż tylko współczesną "sieczkę" znaczoną hipermarketami, galeriami handlowymi i nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi.
Dając upust swojej dawnej młodzieńczej dekadencji dobrze się czuję na cmentarzach (szczególnie żydowskich), w opuszczonych obiektach - od jakiegoś czasu nawet przemysłowych - ale równie dobrze czuję się w gronie przyjaciół, piecząc nad ogniskiem kiełbaski i popijając piwko :D
Witam na forum wszystkich starych i nowych znajomych.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 22:35 
Przyjaciel

Imię: Adam
No to i Ja się przywitam.Jestem Adam (aduś) zapewne większość osób już Mnie zna.
Interesuje się głównie wszystkim co jest związane z koleją.Pozdrawiam :D

http://www.youtube.com/user/adus34?gl=PL&hl=pl

M.K.

eu07-111.flog.pl

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 22:53 
Muszkieter

Imię: Marek
Ja również nie przywitałem się i nie przedstawiłem, co teraz z rumieńcem wypada uczynić :oops: Mam na imię Marek, i z uporem maniaka próbuję zatrzymać, choćby na krótką chwilkę, upływający bezlitośnie czas. Dlatego tułam się po miejscach zapomnianych, których życie już upłynęło wraz z przemijającymi pokoleniami, które zmiotła pożoga historii , lub po prostu upływ czasu. Patrząc w przeszłość niezbyt życzliwym czasem okiem patrzę na otaczającą mnie rzeczywistość, lecz nie zapominam, że nasze wnuki pewnie będą eksplorować sterczące ponuro z zarośli szkielety ogromnych hal hipermarketów i wspominać dziadków, dla których były to niemalże świątynie.
A cmentarze to dla mnie miejsca magiczne, takie bramy w przeszłość, gdzie wśród ciszy można dosłyszeć bitewny zgiełk, jak i echo codziennego trudu przodków.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 23:16 
Przyjaciel

Dlaczegóż by nie? Jak wszyscy to wszyscy. Mam na imię Magda i należę do pokolenia młodych ludzi, którym historia oraz pamięć o przeszłości nie są obojętne. Za sprawą rodziców poznałam czym jest pałac, czym jest kirkut, czym jest stary spichlerz. Moja uwaga, może nie do końca po myśli mamy, zwróciła się jednak w stronę militariów. Kiedy 7 lat temu dane mi było po raz pierwszy, przez totalny przypadek, "skosztować" zbrojonego betonu i to było to! Dodam do tego jeszcze starożytny Egipt oraz judaika i mamy wybuchową mieszankę ;)
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do niejednego spotkania w terenie!

Post Napisane: 31 maja 2009, o 23:18 
Przyjaciel

Imię: Andrzej
Ja też się przywitam, żeby Le_szek później mi nie wytykał, że jestem nietowarzyski :)
Na imię mam Andrzej i pochodzę z Radlina (tak z tego samego ...) Obecnie mieszkam na Zagłębiu.
Zainteresowań mam tyle, że jak mnie dopadną wszystkie to siedzę i nic nie robię (przecież się nie rozerwę).
A tak poważnie to typowo: góry, rower, zwiedzanie, trochę w gwiazdy lubię popatrzeć, jakieś zdjęcie
czasem zrobić i takie tam... Bardzo się cieszę że mogłem się znaleźć wśród Was i postaram się dołożyć
małą cegiełkę w rozwój naszego forum.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 1 cze 2009, o 00:46 
Przyjaciel

Pochwały: 1
Imię: Małgosia
I na koniec tego burzliwego tygodnia przywitam się i ja.
Robię krzywo zdjęcia, nie czytam powieści, często pijam gorące mleko, nie znoszę samolotów i pająków, kocham Bruce'a Willisa i fikcyjną pulpę Tarantino, już potrafię rozwiązywać sudoku, najpiękniejszy na świecie widok to dla mnie Gąsienicowa z piramidą Kościelca, najatrakcyjniejszą kobietą świata wg mnie była Liz Taylor, a najseksowniejszą Marylin Monroe, mogę słuchać Freddiego do obrzydzenia, i marzę by pojechać do Florencji.
Aaaa, a na stare lata wrócę do palenia papierosów, bo bardzo mi zawsze smakowały :lol:

Post Napisane: 1 cze 2009, o 08:42 
Przyjaciel

fbatekb czyli Bartek ;)
Mazowsze to moja perełka ale już niebawem... zarzucę Was zdjęciami z innym rejonów Polski i nie tylko ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :!:

Post Napisane: 1 cze 2009, o 10:36 
Przyjaciel

Pochwały: 1
Imię: Henryk.
Powinienem zacząć w tym miejscu.
Heniek z Chorzowa miasta mojego urodzenia.W kręgu moich zainteresowań:resztki obiektów przemysłowych i zapomnianych,miejscach pobytu i pamięci ludzi którzy trwale zapisali się w historii Śląska,OWŚ o którym sporo ludzi jeszcze myśli że to poniemieckie budowle.
I parę dziedzin które wypłyną w czasie "urzędowania".
Witam wszystkich staronowych forumowiczów.

[*] http://www.youtube.com/watch?v=4Fx4mshinO0 [*]

Post Napisane: 1 cze 2009, o 11:11 

Imię: Ania
Witam Wszystkich na nowym forum :) Jestem żoną (adusia).Mamy jednak inne zainteresowania:mąż kocha koleje a ja wszystko co stare i zakurzone czyli ruiny zamków, kościołów, pałaców, stare przydrożne kapliczki i inne. W moim kręgu zainteresowań należą także zjawiska paranormalne. 8-)

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1664 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona

Strona główna forum » O forum » Coś o nas