Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Eksploracja » Pałace, dwory » Pałace, dwory - Dolnośląskie

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 22 maja 2011, o 11:17 

Imię: Edyta
jednak jakiś kupiec się znalazł ; )
i niestety już nie da się tam wejsc

Post Napisane: 22 gru 2011, o 19:01 

Imię: Edyta
Witajcie Eksploratorzy ; D
i jak odwiedziliście pałacyk ? ;)

http://www.motylkownia.pl/zamki,%20pa%C ... index.html

znalazłam taką stronkę, zdjęcia z okresu wczesno wiosennego ;)

+ również czekam na nowe zdjęcia ;]

Post Napisane: 12 sie 2013, o 17:01 

Imię: Damianq
Witam witam ;)
Mam dość świeże informacje na temat pałacyku, ponieważ niemal codziennie doń jadę. Obecnie jest naprawdę cudowanie wyremontowany. Z zewnątrz robota zrobiona, pozostało tak naprawdę zasianie ziemi i tyle, podjazd i brama juz prawie gotowa. W środku 3 piętro (najwyżej położone) jest już praktycznie wykończone, 2 - obecnie prowadzone wykończeniowe tak jak i 1. Parter wciąż do zrobienia. Mam sporo fotek, jak wróce do domu, to wrzucę. Obecny właściciel kupił posiadłość za 12 milionów (plus minus). Na same remonty wydał już z 5 ;). I to nie będzie żadne SPA, chociaż faktycznie takie pogłoski chodziły po najbliższych wioskach. Ciężko w to uwierzyć, ale pałacyk będzie niczym innym jak... "dom" :D. Tak tak, właściciel wprowadza się tam ze swoją rodziną. Wejść już naprawdę sie nie da, ochroniarz nie wpuści nikogo bez zezwolenia kierownika budowy. Jeżeli nie jest się członkiem ekipy budowlanej, ogrodniczej, sprzątajacej itp. nie zostaniesz wpuszczony/wpuszczona. :)

Post Napisane: 12 sie 2013, o 17:35 
Muszkieter

Pochwały: 1
Witaj. Chętnie zobaczymy jakieś zdjęcia wnętrz jak i otoczenia :)

Post Napisane: 12 sie 2013, o 17:53 

Imię: Damianq
Jasna sprawa, po 22 będę w domu i się za to zabiore :)

Post Napisane: 5 mar 2016, o 16:09 
Przyjaciel

Imię: paulina
Palac w Kwietnie - fakt zostal wyremontowany, ale jego posiadaczem jest jakas dziwna osoba (inne slowa pchaja sie na usta ale staralam sie uzyc jakiegos eufemizmu ;) ) Osoba ta udumala sobie ze nie wolno robic zdjec nawet z daleka, z ulicy i wystawila ciecia ktory drze gebe jesli ktos przechodzi chodnikiem i takowe robi stojac na terenie publicznym- straszy psami, policja, kamerami, sprawa w sądzie... Z tego co wiem od kolegi ktory jest zawodowym fotografem robienie zdjec zabytkom/budynkom z publicznego terenu jest dozwolone a takie zachowania sa calkowicie bezprawneb.
Niestety tak wyglada to czesto w naszym kraju- palac w momencie kupienia i wyremontowania praktycznie przestaje istniec bo nawet sobie z oddali nie mozna na niego popatrzec.... Niedlugo bedzie mozna sobie palacyki poogladac jedynie z drona (chyba ze zostanie zestrzelony...) I niektorzy mi sie dziwia ze lubie opuszczone obiekty i ruiny...
Ktos z was ma pomysl czym moze sie kierowac taki wlasciciel oprocz wrodzonej bezinteresownej zlosliwosci i pogardy dla innych ludzi?

Dzieki posiadaniu bardzo duzego zooma udalo mi sie zrobic kilka zdjec.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na wiecznych wagarach od życia...

Post Napisane: 6 mar 2016, o 12:38 
Przyjaciel

Pochwały: 1
Imię: Henryk.
"Ktos z was ma pomysl czym moze sie kierowac taki wlasciciel oprocz wrodzonej bezinteresownej zlosliwosci i pogardy dla innych ludzi?"

Własność rzecz święta,moja "ja" górą,teraz ja równy wojewodzie,utracone szlachectwo.
Co taki gość może wymyśleć? Wszystko,niezmierzone są meandry myślenia.

[*] http://www.youtube.com/watch?v=4Fx4mshinO0 [*]

Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » Eksploracja » Pałace, dwory » Pałace, dwory - Dolnośląskie