Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Eksploracja » Fortyfikacje i obiekty militarne

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Propozycja ikon do działu "08 Przemyski Rejon Umocniony" - dogrywka
Ankieta wygasła 28 lip 2014, o 11:40
Obrazek 41%  41%  [ 11 ]
Obrazek 59%  59%  [ 16 ]
Liczba głosów : 27

Autor Wiadomość
 Post Napisane: 29 lip 2014, o 18:20 
Bratnia dusza

Imię: Paweł
le_szek napisał(a):
Do tego służą ostrzeżenia - co prawda pokazuje się cyferka, a nie żółta kartka - ale efekt ten sam.

1. ostrzeżenia są nadawane przez adminów (i być może moderatorów, nie wnikałem w temat)
2. są oficjalnym ostrzeżeniem dla usera od adminów/modów

czerwona kartka, (jak by była też żółta), jest w naszej małej grupie, bardziej humorystycznym zwróceniem uwagi na zaistniałą sytuację, zaakcentowanie jej, ale nie wnoszącą przecież żadnych sankcji, więc chyba nie powinno być porównania do ostrzeżenia.
Tym bardziej że zwykły user nie ma możliwości dania ostrzeżenia a jedynie zgłoszenia sytuacji łamiącej regulamin. Tu sytuacja jest pozaregulaminowa i na pewno nikt by nie chciał by też stała się oficjalna - zgłoszona do administracji jako złamanie zasad.

podejdźmy do tego bardziej na wesoło ;)
Dodatkowo jak już wspomniane było powyżej, świeci garnków nie lepią. Wiem że masę błędów pojawia się u mnie, cześć z czasem udaje mi się wychwycić, z częścią opinii też się nie zgadzam, każdy z kolorów kartki zwraca na coś uwagę.

Post Napisane: 29 lip 2014, o 22:41 
Bratnia dusza

Imię: Marek
Panowie,
Przeczytałem posta:

Cytuj:
Jeżeli "ankieta - dogrywka" nie pozwoli na wyłonienie najlepszej ikony przez uczestników forum, moderator podejmie decyzję po wcześniejszych konsultacjach. Moderator nie podaje autorów propozycji ikonek, gdyż wybieramy ikonkę a nie autora zdjęcia.

Przeczytałem drugiego posta:

Cytuj:
Jeżeli dogrywka nic nie "wniesie", to moderator wybiera ikonkę nr 1 - (piszę o własnej decyzji jako moderator).

Ruszyło mnie. Dałem "czerwoną kartę", bo byłem poruszony. Jak ochłonąłem, przeprosiłem bo każdemu zdążają się wpadki. Ktoś tam napisał, że to ja powinienem mieć "kolekcję czerwonych kartek".

Stało się, przeżyliśmy i zakończmy sprawę. Szanujmy się. Niech admin zablokuje wątek, bo jak zrobi to moderator, to znowu będzie problem.

Post Napisane: 29 lip 2014, o 22:51 
Moderator

Pochwały: 1
Master napisał(a):
Niech admin zablokuje wątek, bo jak zrobi to moderator, to znowu będzie problem.

Dlaczego? Masz jakieś obiekcje co do pracy moderatorów?

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:18 
Bratnia dusza

Aga napisał(a):
Master napisał(a):
Niech admin zablokuje wątek, bo jak zrobi to moderator, to znowu będzie problem.

Dlaczego? Masz jakieś obiekcje co do pracy moderatorów?

Cytuj:
Stało się, przeżyliśmy i zakończmy sprawę. Szanujmy się.

Jestem przekonany, że moje intencje, które cytuję, są właściwie rozumiane przez kolegów.

Twoje pytanie świadczy, że nie miałaś okazji zapoznać się z tematem. Przeczytaj temat spokojnie i zamknij go, o co proszę. Wszystko zostało już napisane.

Cytuj:
zakończmy sprawę. Szanujmy się.

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:20 
Moderator

Miałam okazję. A Tobie radzę uważniej formułować wypowiedzi. Tyle w temacie.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:23 
Bratnia dusza

Aga napisał(a):
Miałam okazję. A Tobie radzę uważniej formułować wypowiedzi. Tyle w temacie.

W czym upatrujesz nieuważnego formułowania wypowiedzi?

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:27 
Moderator

To chyba nie wymaga wyjaśnień? Skoro Twoje intencje są jasne dla wszystkich, to intencje Twoich rozmówców powinny być również jasne dla Ciebie.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:32 
Bratnia dusza

Aga napisał(a):
To chyba nie wymaga wyjaśnień? Skoro Twoje intencje są jasne dla wszystkich, to intencje Twoich rozmówców powinny być również jasne dla Ciebie.

To jest tylko gra słów, z której kompletnie nic nie wynika. Sądziłem, że będziesz bardziej obiektywna.

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:49 
Moderator

Imię: Franz
Serdeczna prośba,
Wystarczająco dużo napisaliśmy w tym wątku. Obawiam się, że zbyt dużo. Jestem "niebieskim" moderatorem, gdyż nie upatruję w tym żadnej osobistej korzyści, a jedynie dodatkowe obowiązki pochłaniające wolny czas. Dalsza dyskusja nic nowego nie wniesie. Proszę o nie kontynuowanie dalej tego wątku.

Franz Aufmann

Post Napisane: 29 lip 2014, o 23:52 
Bratnia dusza

Ja skończyłem.

Post Napisane: 30 lip 2014, o 04:59 
Przyjaciel

Ja uważnie przeczytałem wątek. Cały temat wraz z jego problemami tudzież zaangażowaniem zainteresowanych przypomina mi zabawę w piaskownicy. Tyle...

Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Eksploracja » Fortyfikacje i obiekty militarne