Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Eksploracja » Fortyfikacje i obiekty militarne

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 15 mar 2014, o 04:08 
Moderator

Imię: Franz
Autko wypadło już z rynku. Silnik był na Pb. Pożegnałem się z nim po około 180 tysiącach kilometrów lub trzech latach. Autko było regularnie serwisowane. Wymieniłem nadprogramowo łożyska przednich kół (półośki) i wydech. Oponek nie wymieniłem, ale miałem komplet letni i zimowy.
Silnik wyjątkowo udany i odpowiedni do masy pojazdu. Pozwalał na stosowanie co drugiego biegu przy spokojnej jeździe. Startowałem z bardzo krótkiej "1", potem spokojnie włączona "3", "5"...... dawała poczucie komfortu jazdy na miarę klasy samochodu. Autko świetnie wchodziło w zakręty a po lekkim przyśpieszeniu nie było problemu z wyjściem z zakrętu. Nie było wymagające na suchej nawierzchni i wybaczało błędy kierowcy. Nauczyłem się nim jeździć po przejechaniu 3000 kilometrów.

W terenie musiałem bardzo delikatnie operować pedałem gazu. Należało respektować ciężki przód pojazdu. Czasami na miękkim podłożu, ratowało z opresji dużo niższe ciśnienie w przednich kołach.

Auf...

Post Napisane: 30 cze 2016, o 08:39 

Imię: Paweł
Dodam swoje trzy grosze. Włóczę się po fortyfikacjach dobre 30 lat. Samochód typu suv to wg.mnie element niezbędny. Najlepiej wspominam toyotkę rav4 z napędem na 4x4. Wszędzie się wjechało. Do dzisiaj pamiętam trasę do schronu bojowego trzystrzelnicowego pod Mławą. Błoto po pachy a ja elegancko podjechałem. Zdziwienie Kolegów których tam spotkałem (w kaloszach zasuwali z trzy kilometry) bezcenne :lol: Teraz jest kia sorento ale to już nie to.

Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Eksploracja » Fortyfikacje i obiekty militarne