Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » O forum » Coś o nas

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1917 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Parę słów
 Post Napisane: 30 maja 2009, o 17:15 
Administrator

Imię: Leszek
Na zachętę zacznę od siebie :mrgreen:

Mieszkam w Dąbrowie Górniczej, główne zainteresowania to (kolejność dowolna): wieże ciśnień, zabytki przemysłowe, kopalnie, koleje, zamki, opuszczone budynki, judaika, fotografia, Jura, Karkonosze... Długo by wymieniać 8-)

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 30 maja 2009, o 19:18 
Muszkieter

Witam

Myślę że trochę ludzi mnie zna z poprzedniego forum. Dowiedziałem się wszystko co i jak i dołączam się do Was. :) A więc dla tych co nie znają to jestem Klaudiusz i interesuję się wszystkim co stare , zabytki ruchome, pałace, stare meble itp Lubię także połazić po ciekawych, starych miejscach :)

Pozdrawiam :)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 00:53 
Przyjaciel

Ekipa z poprzedniego forum z pewnością wie kto ja jestem, więc się nie będę przedstawiać. :)
Dodam też, że rejestrując się mogłem zarejestrować się z pewnych względów pod innym nickiem, ale ja zawsze wolę otwarte, przejrzyste sytuacje. Mówię też co myślę, choć niektórym może się to nie podobać.
Z obecnymi administratorami miałem kilka spięć na poprzednim forum i przyznam się, że zarejestrowałem się też trochę z ciekawości czy w ogóle zostanę zarejestrowany, czy też może od razu dostanę bana ;) Widzę, że jednak pomimo przeszłych spięć jestem zarejestrowany, więc szacunek dla adminów. :)

Post Napisane: 31 maja 2009, o 00:56 
Administrator

Imię: Leszek
Krytyka - byle konstruktywna, zawsze się może przydać :)
No i mam nadzieję, że się do niej nie ograniczysz :lol:

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 01:17 
Administrator

Imię: Jarek
Witamy Cię :D
Sam to napisałem więc jeszcze raz powtórzę "Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy mają pasję i potrafią się nią dzielić" i zdania nie zamierzam zmienić.
Co było to minęło, mieliśmy gorsze chwile, ale teraz pora skupic sie na "robocie".
Przede wszystkim szacunek dla Ciebie za rejestrację ;)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 09:36 

Safnat! :mrgreen: Cholera, kope lat :mrgreen:

Post Napisane: 31 maja 2009, o 17:24 
Moderator

Pochwały: 3
Imię: Asia
Witam.
Z paroma osobami już zdążyłam się zapoznać w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Widzieliśmy się też na kilku spotkaniach. Moimi zainteresowaniami są głównie fortyfikacje, wszelkie schrony, forty, podziemne tunele i fabryki, a także pałace i zamki. Główne rejony, które pod tym względem odwiedziłam mieszczą się na północy naszego kraju, od pewnego czasu zaczęłam zatem eksplorację południa.
Pozdrawiam wszystkich,
Burza.

Post Napisane: 31 maja 2009, o 19:02 
Moderator

Imię: Sławek
Witam wszystkich ponownie. :D
Pozdrawiam,
Sławek.

odeśpij trudy swej podróży....

Post Napisane: 31 maja 2009, o 19:39 
Bratnia dusza

Zainteresowania - wieże ciśnień, jeszcze raz wieże ciśnień, oraz różne ciekawe (historycznie i geograficznie) miejsca. Dodatkowo kiedyś - również budownictwo obronne - ale na to czasu już zupełnie brak. Nick - ten sam co kiedyś.

Pozdrawiam :D
Metort

Post Napisane: 31 maja 2009, o 19:56 

Witam Ponownie!

Ostatnio edytowano 31 maja 2009, o 22:54 przez pzkpfw, łącznie edytowano 1 raz

Post Napisane: 31 maja 2009, o 21:48 
Bratnia dusza

Imię: Ania
Witam wszystkich :)

Post Napisane: 31 maja 2009, o 22:19 
Administrator

Imię: Jarek
No to wypada sie też przywitać.
Na poprzednim forum nie zrobiłem tego, więc nadrabiam straty :D
Mam na imię Jarek i poszukuję wszystkich miejsc, które kiedyś miały znaczenie (nawet dla lokalnych społeczności, czy pojedynczych osób), a dzisiaj niszczeją i zarastają chwastami.
Staram się uchwycić tę odrobinę "żaru", która w w takich miejscach jeszcze się tli i uwiecznić to co przemija, z nadzieją, że moje dzieci będą mogły w przyszłości dostrzec coś więcej niż tylko współczesną "sieczkę" znaczoną hipermarketami, galeriami handlowymi i nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi.
Dając upust swojej dawnej młodzieńczej dekadencji dobrze się czuję na cmentarzach (szczególnie żydowskich), w opuszczonych obiektach - od jakiegoś czasu nawet przemysłowych - ale równie dobrze czuję się w gronie przyjaciół, piecząc nad ogniskiem kiełbaski i popijając piwko :D
Witam na forum wszystkich starych i nowych znajomych.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 22:35 
Przyjaciel

Imię: Adam
No to i Ja się przywitam.Jestem Adam (aduś) zapewne większość osób już Mnie zna.
Interesuje się głównie wszystkim co jest związane z koleją.Pozdrawiam :D

http://www.youtube.com/user/adus34?gl=PL&hl=pl

M.K.

eu07-111.flog.pl

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 22:53 
Muszkieter

Imię: Marek
Ja również nie przywitałem się i nie przedstawiłem, co teraz z rumieńcem wypada uczynić :oops: Mam na imię Marek, i z uporem maniaka próbuję zatrzymać, choćby na krótką chwilkę, upływający bezlitośnie czas. Dlatego tułam się po miejscach zapomnianych, których życie już upłynęło wraz z przemijającymi pokoleniami, które zmiotła pożoga historii , lub po prostu upływ czasu. Patrząc w przeszłość niezbyt życzliwym czasem okiem patrzę na otaczającą mnie rzeczywistość, lecz nie zapominam, że nasze wnuki pewnie będą eksplorować sterczące ponuro z zarośli szkielety ogromnych hal hipermarketów i wspominać dziadków, dla których były to niemalże świątynie.
A cmentarze to dla mnie miejsca magiczne, takie bramy w przeszłość, gdzie wśród ciszy można dosłyszeć bitewny zgiełk, jak i echo codziennego trudu przodków.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 23:13 
Muszkieter

Pochwały: 1
A ja lubię fotografować wszystkie ciekawe obiekty, głownie zabytkowe pałace i dwory, których w moich okolicach jest wyjątkowo dużo, zanim ślad po nich całkowicie zaginie, odnajdywać je pośród drzew i zarośli, gdzie skrywają się przed ludzkim wzrokiem.
Najwięcej czasu spędzam na terenie Śląska, przeważnie w okolicach raciborsko-opolskich.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 31 maja 2009, o 23:16 
Przyjaciel

Dlaczegóż by nie? Jak wszyscy to wszyscy. Mam na imię Magda i należę do pokolenia młodych ludzi, którym historia oraz pamięć o przeszłości nie są obojętne. Za sprawą rodziców poznałam czym jest pałac, czym jest kirkut, czym jest stary spichlerz. Moja uwaga, może nie do końca po myśli mamy, zwróciła się jednak w stronę militariów. Kiedy 7 lat temu dane mi było po raz pierwszy, przez totalny przypadek, "skosztować" zbrojonego betonu i to było to! Dodam do tego jeszcze starożytny Egipt oraz judaika i mamy wybuchową mieszankę ;)
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do niejednego spotkania w terenie!

Post Napisane: 31 maja 2009, o 23:18 
Przyjaciel

Imię: Andrzej
Ja też się przywitam, żeby Le_szek później mi nie wytykał, że jestem nietowarzyski :)
Na imię mam Andrzej i pochodzę z Radlina (tak z tego samego ...) Obecnie mieszkam na Zagłębiu.
Zainteresowań mam tyle, że jak mnie dopadną wszystkie to siedzę i nic nie robię (przecież się nie rozerwę).
A tak poważnie to typowo: góry, rower, zwiedzanie, trochę w gwiazdy lubię popatrzeć, jakieś zdjęcie
czasem zrobić i takie tam... Bardzo się cieszę że mogłem się znaleźć wśród Was i postaram się dołożyć
małą cegiełkę w rozwój naszego forum.

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 1 cze 2009, o 00:46 
Przyjaciel

Pochwały: 1
Imię: Małgosia
I na koniec tego burzliwego tygodnia przywitam się i ja.
Robię krzywo zdjęcia, nie czytam powieści, często pijam gorące mleko, nie znoszę samolotów i pająków, kocham Bruce'a Willisa i fikcyjną pulpę Tarantino, już potrafię rozwiązywać sudoku, najpiękniejszy na świecie widok to dla mnie Gąsienicowa z piramidą Kościelca, najatrakcyjniejszą kobietą świata wg mnie była Liz Taylor, a najseksowniejszą Marylin Monroe, mogę słuchać Freddiego do obrzydzenia, i marzę by pojechać do Florencji.
Aaaa, a na stare lata wrócę do palenia papierosów, bo bardzo mi zawsze smakowały :lol:

Post Napisane: 1 cze 2009, o 08:42 
Przyjaciel

fbatekb czyli Bartek ;)
Mazowsze to moja perełka ale już niebawem... zarzucę Was zdjęciami z innym rejonów Polski i nie tylko ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :!:

Post Napisane: 1 cze 2009, o 10:36 
Przyjaciel

Imię: Henryk.
Powinienem zacząć w tym miejscu.
Heniek z Chorzowa miasta mojego urodzenia.W kręgu moich zainteresowań:resztki obiektów przemysłowych i zapomnianych,miejscach pobytu i pamięci ludzi którzy trwale zapisali się w historii Śląska,OWŚ o którym sporo ludzi jeszcze myśli że to poniemieckie budowle.
I parę dziedzin które wypłyną w czasie "urzędowania".
Witam wszystkich staronowych forumowiczów.

[*] http://www.youtube.com/watch?v=4Fx4mshinO0 [*]

Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1917 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Następna strona

Strona główna forum » O forum » Coś o nas