Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » O forum » Coś o nas

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1896 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 10 lip 2017, o 12:55 

To i ja się przedstawię. Moje imię to Magda, wieku zdradzać nie będę, bo nastolatką już nie jestem. Wystarczy powiedzieć, że 18 lat skończyłam jakiś czas temu. Z aparatem fotograficznym się nie rozstaję. Uważam, że zawsze coś znajdę ciekawego do uwiecznienia. Od kwietnia prowadzę bloga o zwiedzaniu różnego rodzaju miejsc. Interesują mnie różne miejsca, ponieważ zwiedzam kościoły, pałace, cmentarze. Staram się pokazać na moich zdjęciach piękno ukryte w wielu miejscach. Każde miejsce niesie ze sobą jakiś przekaz. Opisuję dane miejsca, staram się ukazać jak najwięcej. Zachęcam do zwiedzania miejsc często opuszczonych. Mieszkam w Wielkopolsce, ale bardzo często podróżuję po Śląsku, głównie Gliwice i okolice.

Post Napisane: 11 lip 2017, o 13:39 
Moderator

Pochwały: 1
Witaj i rozgość się u nas :D

Zobacz profil GG  

Tytuł: witam
 Post Napisane: 16 lip 2017, o 10:04 

Imię: Mariusz
Witam
W zasadzie jestem podróżnikiem,historykiem ,archeologiem -amatorem jak wielu to zgromadzonych :) interesuje mnie historia Wielkiej Wojny i II WŚ .
Mieszkam na Śląsku i wolny czas poświęcam własnie temu co lubię czyli podróżowaniu,poszukiwaniu i odkrywaniu . Pozdrawiam wszystkich :)

Post Napisane: 16 lip 2017, o 20:58 
Moderator

Witaj ;)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 21 lip 2017, o 20:37 

Imię: Dawid
Witajcie, pochodze z Glogowa i lubie eksplorowac glownie zamki. Widzialem ich juz pewnie kilkaset, glownie Slowacja, Niemcy itd

Post Napisane: 22 lip 2017, o 06:49 
Muszkieter

Witaj!

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 9 wrz 2017, o 10:57 

Imię: Marcin
Witajcie,
po długim czasie obserwowania forum i nie udzielania się nadszedł czas, aby się zarejestrować. Mieszkam na Górnym Śląsku, interesują mnie budowle militarne, podziemia, a w szczególności Riese

Postaram się wnieść coś nowego na forum. Posiadam zaplecze technologiczne tj. kamera inspekcyjna 10m oraz georadar. Także służę pomocą :)

Post Napisane: 18 wrz 2017, o 08:17 
Administrator

Imię: Jarek
Witaj :D

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 25 wrz 2017, o 14:19 

Imię: Wojtek
Witam wszystkich, jestem z Chrzanowa, pracuję w Jaworznie. Nie licząc modelarstwa interesuje się każdą większą dziurą w ziemi :)

Post Napisane: 19 paź 2017, o 16:02 

Imię: Agnieszka
Cześć ;) Agnieszka, niespełniony archeolog, niespełniony geograf, niespełniona piosenkarka, niespełniony fotograf - w skrócie: czarny, obojętny, wybitnie pesymistyczny nihilista.

A tak serio, to na serio jestem niespełnionym archeologiem, który wylądował na studiach geograficznych i który czuje sie po nich niespełniony, bo nigdy tego nie chciał. Anyway, studia skończyłam i aktualnie pracuje w zawodzie gnijąc w firmie, w której absolutnie sie nie spełniam.

Ponadto jestem psychofanką muzyki (wszelkiego rodzaju metal), języków obcych, sportów (walki) i wszystkiego, co czarne. Potrafie sama uszyć sobie ubranie, stworzyć biżuterie czy naprawić magnetofon. Należę do stowarzyszenia rekonstrukcyjnego Terra Celtica, aczkolwiek bardzo rzadko trafiam z moją drużyną na jakieś wyjazdy.

A ze spraw czysto technicznych - mieszkam w Kielcach i swoją eksploracyjną przygodę zaczęłam od kilkumiesięcznego badania pewnego stanowiska przydzielonego mi przez archeologów z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w ramach obrony mojej pracy dyplomowej.

Trafiłam tu przypadkiem. Czy zostane i jak długo - nie wiem. Jak będzie fajnie to sie zastanowie :D

Witam wszystkich i pozdrawiam ozięble :D

Ps. Wspominałam już, że jestem niespełniona?

Post Napisane: 22 paź 2017, o 18:27 
Przyjaciel

Imię: Małgosia
Witaj w klubie spełnionych i nie ;-)

Post Napisane: 22 paź 2017, o 22:06 
Muszkieter

Imię: Marek
Naprawić magnetofon??? Jestem pod wrażeniem! Rzadka to umiejętność :)

Witaj :)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 16 lis 2017, o 21:32 

Witajcie! Moje imię to David. Jestem Austriakiem.

Przepraszam z góry, ja naprawdę nie mówię po polsku. Używam słownika, "Google Translate" i bardzo podstawowej wiedzy języków słowiańskich. Ale jestem zainteresowany tematem tego forum.

Tradycyjnie, każdy rok w okresie Wszystkich Świętych jadę do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Zawsze podziwiam budynki i ruiny przemysłowe (jak i Tramwaje Śląskie :D). W domu w Wiedniu znowu i znowu jestem "eksploratorzem" opuszczonych budynków. Lubię też robić zdjęcia. Być może kiedyś mogę przesłać tutaj niektóre zdjęcia, jeśli jest zainteresowanie.

Mam nadzieję, że ten post jest zrozumiały. :D

Pozdrowienia z Wiednia!

Post Napisane: 16 lis 2017, o 21:56 
Administrator

Imię: Leszek
Herzlich wilkommen, David :mrgreen:
Dein Polnisch ist sehr gut (Schade, mein Deutsch ist nicht).

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 16 lis 2017, o 22:13 

le_szek napisał(a):
Herzlich wilkommen, David :mrgreen:
Dein Polnisch ist sehr gut (Schade, mein Deutsch ist nicht).

Dziękuję, ale naprawdę nie! Nie rozumiem posty, tylko przy dużym wysiłku, ze słownikiem i "Google Translate". A moje posty są komponowane jako zestaw konstrukcyjny :razz:

(Wolę nie odpowiadać po niemiecku – boję się regulaminu. :glupek: Aber dein Deutsch ist offensichtlich doch gut!)

Post Napisane: 16 lis 2017, o 22:15 
Administrator

Imię: Leszek
OK, w takim razie czekamy na zdjęcia :)

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1896 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95

Strona główna forum » O forum » Coś o nas