Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » O forum » Coś o nas

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 25 sie 2016, o 13:15 

Imię: Zwierzak
Witam wszystkich miłośników eksploracji, historii, fotografii oraz wszystkich użytkowników forum. Przebywam do was z nad morskiej krainy znaną pod nazwą Gdańsk. Urbex jest mi bliski od 2005 r. łączę go z miłością do podróży i fotografii.

Post Napisane: 26 sie 2016, o 08:51 
Administrator

Imię: Leszek
Witaj :)
Liczymy w takim razie na ciekawe obiekty z Pomorza :thumright:

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 21 wrz 2016, o 16:22 

Imię: taki sobie człek
Witam wszystkich pozytywnie zakręconych czyli ludzi z pasją. Interesuję się historią, zabytkami techniki ale przede wszystkim "bunkrami". Prywatnie jestem nieco zawieszony pomiędzy centralną Polską i Mazurami.

Post Napisane: 11 paź 2016, o 00:28 

Imię: Michał
Witam. Zajmuje się Urbexem i fotografia. Podróżuje przeważnie po Śląsku ale czasem wybieram się na dalsze wycieczki. Dlatego poszukuje chętnych na wspólne wypady. Jakby ktoś chciał się dołączyć to proszę info na priva. Pozdrawiam wszystkich eksploratorow

Post Napisane: 17 paź 2016, o 15:44 

Imię: Grażyna
Witam jako nowy członek tutejszej społeczności. Mam na imię Grażyna. Mieszkam w Krakowie i działam jako eksplorator w bliższej i dalszej okolicy tego miasta. Interesują mnie głównie dwory i pałace, ale nie gardzę innymi obiektami. Prywatnie " robię " w reklamie.

Post Napisane: 17 paź 2016, o 20:57 
Administrator

Witajcie :)

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 2 sty 2017, o 18:50 

Imię: Waldemar
Witam wszystkich, jestem z południa Polski, konkretnie miasto Gorlice, zasięg mojego terenu "działania" to Beskid Niski i okoliczne pogórza oraz tereny Słowacji. Interesuję się przede wszystkim I i II wojną światową, głównie cmentarzami wojennymi, prowadzę pełno własnych projektów fotograficznych m.in. porównania starych fotografii ze stanem obecnym. Zamierzam przybliżyć tutaj trochę tego mojego zbioru, który ciągle powiększam.

Post Napisane: 3 sty 2017, o 07:50 
Moderator

Pochwały: 1
Witaj na forum ;)

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 21 sty 2017, o 23:34 

Imię: Bogdan
Dobry wieczór.
Ponieważ dopiero co się zarejestrowałem - wypada się przywitać. Mam na imię Bogdan, mieszkam w Dąbrowie Górniczej - Łośniu (żaden mieszkaniec Łośnia nie powie, że w Łosieniu, jak podobno brzmi jedynie poprawna forma). Tuż u stóp "Łewerestu" z ruiną niemieckiego bunkra, niedaleko słynnego pomnika żołnierzy armii "wyzwoleńczej" i blisko stanowisk archeologicznych, gdzie znaleziony został słynny "skarb hutnika". Historią interesuję się od jakichś 35 lat , czyli od wczesnej podstawówki, zwłaszcza historią militarną. Dodatkowo jestem pilotem motolotni i samolotów.
Można powiedzieć, że nawet mam tu pewne znajomości, gdyż jakiś czas temu Szkieletek gościła u mnie na lądowisku, jeszcze ze św. pamięci Lonkiem ...
Pozdrawiam wszystkich i życze najlepszego w Nowym Roku !

Post Napisane: 22 sty 2017, o 01:33 
Administrator

Witaj :)

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 28 sty 2017, o 19:06 

Imię: Agnieszka
Dzień dobry :)
Właśnie dziś dołączyłam i bardzo mi miło. Mieszkam w Gliwicach. Zamki, pałace i dwory - to lubię najbardziej. Przeważnie eksploruję samotnie gdyż nie znam nikogo z mojego miasta, kto podzielałby moje zainteresowania. W miarę możliwości, poruszam się w różnych regionach Polski. Ostatnio po Dolnym Śląsku. Obecnie marzy mi się wschodnia Polska, ciągle pełna tajemnic i mam wrażenie, jeszcze słabo doceniana. Dlatego też najbardziej cieszą me oko obiekty mało znane, mało popularne i słabo odwiedzane.
Pozdrawiam wszystkich :)

Post Napisane: 28 sty 2017, o 20:47 
Administrator

Witaj na forum :)

i się zwymiotował.
K.I.Gałczyński

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 30 sty 2017, o 21:14 
Przyjaciel

Imię: Renata
kropkaaga napisał(a):
Dzień dobry :)
Właśnie dziś dołączyłam i bardzo mi miło. Mieszkam w Gliwicach. Zamki, pałace i dwory - to lubię najbardziej. Przeważnie eksploruję samotnie gdyż nie znam nikogo z mojego miasta, kto podzielałby moje zainteresowania. W miarę możliwości, poruszam się w różnych regionach Polski. Ostatnio po Dolnym Śląsku. Obecnie marzy mi się wschodnia Polska, ciągle pełna tajemnic i mam wrażenie, jeszcze słabo doceniana. Dlatego też najbardziej cieszą me oko obiekty mało znane, mało popularne i słabo odwiedzane.
Pozdrawiam wszystkich :)

Witaj Ago! Z tego co wiem na naszym forum jest spora grupa osób z Twoich okolic. Dawniej jakoś częściej udawało się zgrać terminy i wspólnie ruszyć w teren, ale życie wciąż nas zaskakuje, więc kto wie... Jeśli chodzi o wschodnią Polskę, to naprawdę warto. Wiele tam pięknych krajobrazów i niezbadanych miejsc, cichych wiosek gdzie klekoczą bociany. Byliśmy tam kilka lat temu i chętnie bym wróciła. Dużo tu u nas obiektów z tamtych okolic.
Widzę, że weszłaś w to forum z dużym "powerem". Tak trzymaj!

Post Napisane: 31 sty 2017, o 12:51 

Imię: Agnieszka
Dziękuję za przywitanie :) Forum jest niezwykle ciekawe. Tematycznie poukładane i przejrzyste. Cieszę się, że tu jestem.
Mam nadzieję, że choć troszkę wzbogacę, a i sama zamierzam dużo czerpać ;) Szczególnie "wschód" :) Pozdrawiam

Post Napisane: 7 lut 2017, o 13:24 

Imię: Mariusz
Witam
Fortyfikacjami interesuję się od niedawna, ale za to bardzo intensywnie. Obecnie pracuję nad umocnieniami Włocławka, staram się odnaleźć każdy schron, zrobić fotkę i zapisać pozycję GPS. Jestem w trakcie tworzenia strony poświęconej tym umocnieniom, bo niestety do tej pory materiałów na ten temat jak na lekarstwo.
Pozdrawiam
Mariusz

Post Napisane: 2 maja 2017, o 21:21 

Imię: Aga & Ania
Witamy wszystkich miłośników niezwykłych miejsc :)
Pochodzimy z Dolnego Śląska, z krainy miedzią płynącej i bogatej w 'zapomniane miejsca'. Odwiedzamy głównie dwory, pałace i kościoły, ale nie gardzimy przydrożnymi kaplicami, cmentarzami oraz obiektami industrialnymi. Miło spędzamy czas na waszym forum w poszukiwaniu nowych inspiracji. Mamy nadzieję, że również i my dostarczymy nowych wrażeń!
Pozdrawiamy - Aga & Ania

Post Napisane: 3 maja 2017, o 17:42 
Moderator

Zatem - witajcie i bawcie się dobrze :D

Zobacz profil GG  

Post Napisane: 3 maja 2017, o 22:54 
Advocatus Diaboli

Witajcie na forum. :-)

Post Napisane: 24 maja 2017, o 20:41 

Witam Wszystkich Eksploratorów
Jestem Sławek, mam 31 lat i mieszkam pod Poznaniem. Zajmuję się pracami inżynierskimi. Od kilku lat czerpię wielką przyjemność z eksploracji odwiedzaniem opuszczonych miejsc.
Postaram się wnieść coś ciekawego ze swojej strony.
Do zobaczenia pod ziemią :)

Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94

Strona główna forum » O forum » Coś o nas